Pomogliśmy dzieciakom z ogródków jordanowskich
14.05.2015

Nie jesteśmy tylko na dużych imprezach, dużych stadionach ale i wspieramy lokalne działania. Dlatego też pomogliśmy w organizacji turnieju piłki nożnej drużyn amatorskich "Zagraj z Wolą i Ochotą". Turniej odbył się 25 kwietnia w V Ogrodzie Jordanowskim w Warszawie i okazał się dobrą okazją do pokazania swoich umiejętności i zdobycia cennych nagród. Jedną z nich była piłka z podpisami zawodników Reprezentacji Polski Fundacji Kibica, czyli m.in Jerzego Dudka, Piotrka Świerczewskiego czy Marcina Zewłakowa.

Być może, w niedługim czasie podpisy zawodników z tego turnieju, będą równie cenne co naszych kadrowiczów. Mamy nadzieje ze tak !

Więcej szczegółów o turnieju można znaleźć tutaj